soutěžní skladby – tuba



1. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

2. kolo - povinná skladba:

  • Don Haddad - Suita pro tubu
    (Templeton Publishing, 1966)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • František Gregor - Koncertní etuda
    (in: V. Hoza: Škola pro tubu F a B, Editio Supraphon, Praha 1982)
  • Rodger Vaughan - Concertpiece No. 1
  • Jonathan D. Green - When we were giants
  • Alec Wilder - "Effie" Suite (4. a 5. věta - Effie Joins the Carnival a Effie Goes Folk Dancing)
  • František Domažlický - Koncert (1. a 2. věta)
  • Pavel Staněk - Concertino semplice (1. a 2. věta)
  • Jack Gallagher - Sonata breve (libovolné 3 části )
  • Alexandr Čerepnin - Andante pro tubu a klavír
    (Edition M.P.Belaieff – Boosey& Hawkes, 1950)

2. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

2. kolo - povinná skladba:

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Alexej Lebeděv - Koncert pro tubu č. 1
    (Hofmeister Musikverlag)
  • Thomas Stevens - Variace ve starém stylu
    (Editions Bim, CH, TU8)
  • Alexej Lebeděv - Koncertní Allegro
  • Edward Gregson - Koncert (1. věta)
  • Malcolm Arnold - Fantasy for Tuba
  • Enrique Crespo - Escenas latinas (3. a 4. věta)
  • Jan Koetsier - Sonatina
  • Vincent Persichetti - Serenade No. 12 for Solo Tuba
    (Elkan-Vogel Inc., 1963)
  • Boris Hajdušek - Scherzino
    (Éditions BIM, 1990)

3. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • Anthony Plog - Postcards V for solo Tuba
    (Editions Bim, CH, TU210)

2. kolo - povinná skladba:

  • Eugéne Bozza - Concertino (2. a 3. věta)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Barbara York - Through the Tunnel
  • Krzysztof Penderecki - Capriccio
  • Anthony Plog - Three Miniatures for Tuba and Piano
    (Éditions BIM, 1991)
  • Andy Emler - Tubastone
  • Bruce Broughton - Sonáta (1. a 2. věta)
  • Eric Ewazen - Koncert (1. věta)
  • Jiří Pauer - Tubonetta
  • Ralph Vaughan Williams - Koncert
    (Oxford University Press)
  • Ivan Jevtic - Balkan’s Ayers Rock
    (Éditions BIM, 2007 - TU84)

4. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • Jacques Castérede - Sonatine

2. kolo - povinná skladba:

  • Áron Romhányi - Parallels
    (Éditions BIM, BIM TU141)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • William Kraft - Encounters II
    (Éditions BIM, 1991)
  • Edward Gregson - Alarum for Solo Tuba
  • Vincent Persichetti - Parable XXII pro sólovou tubu
  • Anthony Plog - Postcards V for solo Tuba
    (Editions Bim, CH, TU210)
  • Michael Forbes - The Grumpy Troll for solo Tuba
    (Editions Bim, CH, TU183)
  • John Stevens - Remembrance for Tuba alone
    (Editions Bim, CH, TU80)
  • John Stevens - Salve Venere, salve Marte
  • Milan Slavický - Echa pro sólovou tubu
    (Éditions BIM)
Přesunout se na začátek