soutěžní skladby – lesní roh

Pozor! Nové rozdělení kategorií - viz úvod Soutěžních podmínek

1. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • Franz Strauss - Fantazie, op. 2 (do první variace včetně)

2. kolo - povinná skladba:

  • Franz Strauss - Koncert c moll, op.8 (2. věta)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Jan Zdeněk Bartoš - Rondino a Elegie
  • Eugene Bozza - En Irlande
  • Jean Baptiste Loeillet - Sonáta pro lesní roh a klavír (3. a 4. věta)
  • František Škroup - Koncert B dur
  • Luigi Cherubini - Sonáta č.1 F dur
  • Karl Matys - Koncert č. 2 (2. věta)
  • Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.1 D dur, KV 412 (1. věta)
  • Jan Václav Stich-Punto - Koncert č. 7 Es dur (2. věta)
  • Antonio Vivaldi - Largo z koncertu F dur pro dva lesní rohy
  • Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 3 Es Dur, KV 447 (2. věta)

2. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • Karl Matys - Koncert č. 2 (1. věta)

2. kolo - povinná skladba:

  • Tomaso Albinoni - Koncert B dur (2. a 3. věta)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Ludwig van Beethoven - Sonáta F dur (1. věta)
  • Kerry Turner - Sonáta (2. věta)
  • Jan Jakub Ryba - Koncert in Dis (1. věta)
  • Joseph Haydn - Koncert č. 2 D dur (1. věta)
  • Michael Haydn - Koncert D dur (1. věta)
  • Emil Hlobil - Sonáta pro lesní roh a klavír (1. věta)
  • Jean Baptiste Loeillet - Sonáta pro lesní roh a klavír (1. a 2. věta)
  • Antony Plog - Postcard
  • Jan Václav Stich-Punto - Koncert č. 7 Es dur (1. věta)
  • Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 3 Es Dur, KV 447 (1. věta)
  • Bernhard Krol - Laudatio
  • Paul Hindemith - Sonáta F dur 1939 (1. věta)

3. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 2 Es Dur, KV 417 (1. věta)

2. kolo - povinná skladba:

  • Richard Strauss - Koncert č. 1 Es Dur, op.11 (1. věta)

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Eugene Bozza - En Foret
  • Eugene Bozza - Sur les Cimes
  • Vitali Bujanovsky - Espana
  • Malcom Arnold - Fantasie pro lesní roh, op. 88
  • Luigi Cherubini - Sonáta č. 2 F dur
  • Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 4 Es Dur, KV 495 (1. a 2. věta)
  • Camille Saint–Säens - Morceau de Concert, op. 94
  • Franz Strauss - Koncert c moll, op.8 (1. a 2. věta)
  • Gilbert Vinter - Lovcova luna
  • Robert Schumann - Adagio und Allegro As dur op.70

4. kategorie

1. kolo - povinná skladba:

  • František Antonín Rössler Rosetti - Koncert Es Dur
    (Murray C 49 / Kaul III : 36 , VEB Deutscher Verlag für Musik Leipzig)

2. kolo - povinná skladba:

  • Paul Dukas - Villanelle pour Cor et Piano

volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):

  • Christoph Förster - Koncert č.1 Es Dur
  • Christoph Förster - Koncert č.2 Es Dur
  • Johann Joachim Quantz - Koncert Es Dur
  • Georg Philip Telemann - Koncert D dur
  • Anonymus - Koncert Es dur
  • Jane Vignery - Sonáta
  • Emil Hlobil - Sonáta pro lesní roh a klavír
  • Paul Hindemith - Sonata 1943
    (bez recitace)
  • Joseph Rheiberger - Sonáta
  • Sigfried Köhler - Sonata
  • Carl Maria von Weber - Concertino e moll, op. 45
  • Jiří Pauer - Koncert
  • Richard Strauss - Koncert č. 2 Es Dur
  • Reinhold Gliere - Koncert pro lesní roh
  • Gordon Jacob - Koncert
  • Oldřich Flosman - Koncert
Přesunout se na začátek