•  
ZUŠ J. Kvapila, Brno
www.clarina.cz
www.joseflidl.cz
www.fagotovestrojky.cz
 
www.b-and-s.com
www.melton.de
verze pro tisk

XI. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017

soutěžní skladby - trombon

1. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Benedetto Marcello - Sonáta e moll (1. a 2. věta)
(International Music Company New York)
2. kolo - povinná skladba:
Jules Demersseman - Cavatine
(Editions Marc Reift )
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Alexandre Guilmant - Morceau symphonique
(Belwin/Mills Publishing Corp., Remick Music)
Camille Saint-Saëns - Cavatine
(Editions Durand Paris)
Axel Jörgensen - Romance
(Edition Wilhem Hansen Copenhagen)
Carl Maria von Weber - Romance appassionata
(Editions Marc Reift)
Pierre Max Dubois - Histoire de Trombone
(Gérard Billaudot)
Antonio Vivaldi - Sonáta č. 5 e moll
(International Music Company New York)
Girolamo Frescobaldi - Toccata
(International Music Company New York)
J. M. Defaye - A la maniére de Schumann
(Alphonse Leduc, Paris)
2. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Jan Koetsier - Sonatina
(Editions Marc Reift/Donemus Amsterdam 1970)
2. kolo - povinná skladba:
Jean Michel Defaye - A la maniére de Debussy
(Alphonse Leduc, Paris)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Eugene Bozza - Ballade
(Alphonse Leduc, Paris)
Stjepan Šulek - Sonáta “Vox Gabrieli“
(The Brass Press / Editions Bim)
John Glenesk Mortimer - Prelude and dance
(Editions Marc Reift)
Antonio Vivaldi - Sonáta č. 3 a moll
(International Music Company New York)
Oldřich Blaha - Suita
(Ritornel Ostrava)
Nino Rota - Koncert
(Ricordi Milano 1966)
Georg Christoph Wagenseil - Koncert
(Universal Edition, Wien)
Ferdinand David - Concertino
(Hofmeister Musikverlag Leipzig)
3. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Anonymus - Sonáta
(notový materiál ke stažení zde)
2. kolo - povinná skladba:
Juraj Filas - Sonáta „Ke konci století“
(Editions BIM 1997)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Henri Dutilleux - Choral cadence et fugato (doporučená pro 1. kolo)
(Alphonse Leduc, Paris)
Axel Jörgensen - Suita (doporučená pro 1. kolo)
(Edition Wilhelm Hansen)
Sigismond Stojowski - Fantasie (doporučená pro 1. kolo)
(Alphonse Leduc, Paris)
Joseph Guy Ropartz - Piece en Mi bemol mineur (doporučená pro 1. kolo)
(Alphonse Leduc, Paris)
Paul Hindemith - Sonáta (doporučená pro 1. kolo)
(Edition Schott)
Jožka Matěj - Koncert (doporučená pro 2. kolo)
(Panton Praha)
Derek Bourgeois - Koncert (doporučená pro 2. kolo)
(G&M Brand Music Publishers)
Henri Tomasi - Koncert (doporučená pro 2. kolo)
(Alphonse Leduc, Paris)
Gordon Jacob - Koncert (doporučená pro 2. kolo)
(Galaxy Music Corporation)
Kazimierz Serocki - Koncert (doporučená pro 2. kolo)
(Polskie Wydawnictwo Muzyczne)