•  
ZUŠ J. Kvapila, Brno
www.clarina.cz
www.joseflidl.cz
www.fagotovestrojky.cz
 
www.b-and-s.com
www.melton.de
verze pro tisk

XII. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2019

soutěžní skladby - lesní roh

Pozor! Nové rozdělení kategorií - viz úvod Soutěžních podmínek

1. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Camille Saint–Säens - Morceau de Concert, op. 94 (1. věta)
2. kolo - povinná skladba:
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.3 Es Dur, KV 447 (2. věta)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Tomaso Albinoni - Koncert B dur (3. věta)
Jan Zdeněk Bartoš - Rondino a Elegie
Eugene Bozza - En Irlandia
Luigi Cherubini - Sonáta č.1 F dur
Karl Matys - Koncert č. 2 (2. věta)
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.1 D dur, KV 412 (1. věta)
Jan Václav Stich-Punto - Koncert č. 7 Es dur (2. věta)
Franz Strauss - Koncert c moll, op.8 (2. věta)
Antonio Vivaldi - Largo z koncertu F dur pro dva lesní rohy
2. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Jaroslav Kofroň - Sonatina (2. a 3. věta)
2. kolo - povinné skladby (vyberte jednu skladbu):
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.1 D dur, KV 412 (poslední věta)
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.2 Es Dur, KV 417 (poslední věta)
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č.3 Es Dur, KV 447 (poslední věta)
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 4 Es Dur, KV 495 (poslední věta)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Ludwig van Beethoven - Sonáta F dur (3. věta)
Joseph Haydn - Koncert č.2 D dur (1. a 2. věta)
Michael Haydn - Koncert D dur (1. věta)
Emil Hlobil - Sonáta pro lesní roh a klavír (1. věta)
Jean Baptiste Loeillet - Sonáta pro lesní roh a klavír (1. a 2. věta)
Antony Plog - Postcard
Jan Václav Stich-Punto - Koncert č. 7 Es dur (1. věta)
Franz Strauss - Fantazie, op. 2 (po druhé variaci konec)
Gilbert Vinter - Lovcova luna
3. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Hermann Neuling - Bagatelle
2. kolo - povinná skladba:
Richard Strauss - Koncert č.1 Es Dur, op.11 (3. věta)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Eugène Bozza - En Forêt
Vitali Bujanovsky - España
Paul Hindemith - Sonata 1943 (3. a 4. věta)
Luigi Cherubini - Sonáta č. 2 F dur
Wolfgang Amadeus Mozart - Koncert č. 4 Es Dur, KV 495 (1. a 2. věta)
Camille Saint–Säens - Morceau de Concert, op. 94 (2. a 3. věta)
Jan Václav Stich-Punto - Koncert č. 5 (1. a 2. věta)
Franz Strauss - Koncert c moll, op.8 (2. a 3. věta)
4. kategorie
1. kolo - povinná skladba:
Malcom Arnold - Fantasie pro lesní roh, op. 88
2. kolo - povinná skladba:
Richard Strauss - Koncert č. 2 Es Dur (1. a 2. věta)
volitelné skladby (jedna skladba pro každé kolo):
Peter Maxwell Dawies - Sea Eagle
Oldřich Flosman - Koncert
Joseph Haydn - Koncert č. 1 D dur
Jiří Pauer - Koncert
Johann Joachim Quantz - Koncert Es Dur
Joseph Rheiberger - Sonáta
Robert Schumann - Adagio und Allegro As dur op.70
Esa–Pekka Salonen - Koncertní etuda
Georg Philip Telemann - Koncert D dur