XI. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2017
11th International Interpretative Competition for Wind Instruments Brno 2017
harmonogram soutěže - trubka, kategorie JUNIOR A
sobota 3. června 2017, soutěžní místnost: koncertní sál, přípravna: č. 4
competition schedule - trumpet, category JUNIOR A
Saturday 3rd June 2017, competition room: concert hall, preparatory room: No. 4



časčíslosoutěžícíkorepetitor/kaprogram
timeNo.competitoraccompanistrepertoire
13:001Vítek BodlákLenka BodlákováC. Ph. E. Bach: Píseň s třemi variacemi
13:062Daniel BurešGabriela FrancováJ. B. Lully: Píseň, Anonym: Allemande, J. Krieger: Menuet, Anonym: Francouzský pochod
13:123Filip CieżakAdam DobrowolskiV. Ščelokov: Mladý kavalerista, R. Maniet: Premier Solo de Concours
13:184Korneliusz CzajaMichał ZiobrowskiH. A. VanderCook: The Tulip, R. M. Endresen: The Victor
13:245Jaromír ČešekMartina StudenáJ. Ed. Barat: Orientale
13:306Eliška FaltysováOndřej MejsnarV. Ščelokov: Dětský koncert
13:367Jiří FrišmanOndřej MejsnarF. M. Veracini: Sonáta (Adagio, Allegro)
14:008Jakub GórskiGrzegorz SzczyrbaJ. S. Bach: Aria, Zh. Metallidi: Concerto No. 1
14:069Julia GretkaGrzegorz SzczyrbaJ. S. Bach: Menuet, C. Barnes: The Young Genius
14:1210Adéla HaškováOndřej MejsnarH.J.Krumpfer: 3 variace na píseň C. P. E. Bacha
14:1811Matěj HudecOndřej MejsnarP. Baldassari: Sonáta Grave, Allegro
14:2412Antoni HyskiAdam DobrowolskiJ. B. Loeillet: Sonata in B (Adagio and Allegro), V. Eljačinov: V pochid
14:3013Tomáš KlusákJana PavlínováBohuslav Sedláček: Chvilka s trubkou
14:3614Martin KráčmarGabriela LudvíkováPietro Baldassari: Sonáta (2. a 3. věta)
15:0015Eryk KrólGrzegorz SzczyrbaG. F. Händel: Sonata F dur (1st mov.), C. Barnes: The Young Maestro
15:0616Aleksander KubicaGrzegorz SzczyrbaD. Uber: The Silver Trumpet, C. Schonberg: LesMiserables
15:1217Karel MičulkaJana PastuchováRobert Clerisse: Andante and Allegro
15:1818Jaroslav MüllerOndřej MejsnarG. P. Telemann: Suite No.2 (Allegro, Largo, Presto)
15:2419Matyáš OndrůšekPetra FoltýnováR. Clerisse: Andante Allegro, A. Vizzutti: Metropolis
15:3020Anna PalmeováOndřej MejsnarJ. Hook: Sonáta I. (Andantino, Menuet)
15:3621Adam ŠpátaKlára BydžovskáG. B. Bononcini: Rondo, W. A. Mozart: Arie, W. Goodwin: Trumpet Voluntary
15:4222Ondřej TomečkaVeronika PoslušnáT. P. Westendorf: Romance, C. P. E. Bach: Tři variace na píseň
15:4823Turák CsabaRoland EcseriV. Ščelokov: Dětský koncert
15:5624Šimon VáhalaPetra KamenickáEduard Parma: Letní Impromptu